Реклама

Фермери на Вінниччині досі чекають 700 тис. грн компенсації за АЧС

3 липня 2017 85 0
Знак обмеження через АЧС
kurkul.comЗнак обмеження через АЧС

У Вінницькій області з початку року постраждалим від АЧС (африканська чума свиней) фермерам було виплачено близько 55 тис. грн компенсацій, проте ще більше 700 тис. грн досі не виплачені, пишуть УНН.

Станом на початок червня цього року компенсації за вилучених внаслідок АЧС свиней отримали фермери с.Мар'янівка Барського району — у розмірі 28 тис. 860 грн та с. Вищеольчедаїв Мурованокуриловецького району – у розмірі 25 тис. 969 грн.

Разом з тим, фермери смт Муровані Курилівці, с.Морозівка та с.Городок, що на Вінничині, досі не отримали 701 тис. 103 грн компенсацій за вилучених внаслідок АЧС свиней.

За словами нардепа Сергія Тригубенка, профільні відомства лишили українських фермерів сам на сам з катастрофічними наслідками АЧС.

«Ринок вже рік б’є на сполох. Вимагають одного — посилення контролю! Для цього Держпродспоживслужба, щонайменше, повинна почати виконувати свої прямі обов’язки. Я не можу зрозуміти, як таке можливо у XXI столітті: економіка, експортний потенціал цілої країни нищаться бездіяльністю і нікому до цього немає діла... Усі профільні відомства та міністерства відмовчуються, лишаючи і фермерів, і бізнес, і споживачів сам на сам з катастрофічними наслідками АЧС», — зазначив депутат.

 

Раніше в Асоціації свинарів повідомили, що фермери не отримали близько 40% компенсацій через АЧС.

Виконано за допомогою Disqus