DuPont Pioneer оголосили про Програму пересіву озимого ріпаку

3 липня 2017 97 0
DuPont Pioneer
DuPont PioneerDuPont Pioneer

Третій рік поспіль компанія DuPont Pioneer пропонує українським сільгоспвиробникам мінімізувати ризики від впливу примхливих погодних умов взимку за допомогою унікальної Програми пересіву озимого ріпаку, що дозволяє забезпечити стабільність ведення сільського господарства.

Про Програму повідомили SuperAgronom.com.

Компанія DuPont Pioneer ― провідний світовий розробник та постачальник сучасних технологій в галузі генетики рослин, який забезпечує високоякісним насінням сільгоспвиробників в більш ніж 90 країнах світу.

В своїй роботі компанія DuPont Pioneer в першу чергу зосереджується на клієнтах та задоволенні їхніх потреб. Щоб мінімізувати втрати озимого ріпаку взимку від можливого негативного впливу погодних умов, компанія пропонує унікальну Програму, яка передбачає надання клієнту безкоштовно (мається на увазі придбання 1 п.о. насіння за 1 грн. без ПДВ) таку кількість насіння кукурудзи або соняшнику, яка дозволить засіяти таке саме поле і гарантовано отримати прибуток.

 

 

«Завдяки попиту та зацікавленості в даній програмі українськими господарствами, ми прийняли рішення продовжити і навіть покращити для своїх клієнтів умови участі у Програмі пересіву 2017-2018 рр. Чому ми це робимо? Тому що розуміємо необхідність розділяти ризики з нашими клієнтами та всіляко сприяти їм у досягненні успіху. Розроблення продуктів та послуг для фермерів з метою максимізації ними продуктивності та прибутковості — наш шлях, якому ми неуклінно слідуємо вже більше 90 років в світі та більше 30 років в Україні», —  розповідає Сергій Резніченко, Керівник відділу маркетингу DuPont Pioneer Україна.

 

З більше детальними умовами та інформацією, як долучитися до програми, можна ознайомитися на сайті за посиланням або звернутися до агронома-консультанта свого регіону.

Виконано за допомогою Disqus

Матеріали за темою