Лозівські машини поїхали на південь України з демотуром

13 липня 2017 64 0
Дискова борона «Дукат-6» від Лозівських машин
lozovamachinery.comДискова борона «Дукат-6» від Лозівських машин

Український виробник сільгосптехніки «Лозівські машини» організував демотур для фермерів в Запорізькій, Херсонській та Одеській областях. Чотири етапи відбудуться з 10 по 21 липня.

Про це повідомляє Traktorist.ua з посиланням на прес-службу компанії.

В полі працюватимуть дискова борона «Дукат-6» та глибокорозпушувач «Франк-2,5».

Першими 10 липня випробовували техніку в господарстві СМП «Агро» м. Оріхів Запорізької області. Далі 12 липня машини перемістились до ФГ «Стойчев І.В.» в с. Маринівка Приморського району Запорізької області.

Після одноденної перерви демонстрації продовжаться 14 липня в Херсонській області на базі АФ «Україна» в смт Велика Лепетиха, звідки техніка переїжджає до Одеської області.

Одесити чекатимуть до 17 липня, коли «Лозівські машини» покажуть техніку на полях СФГ «Болтопар» в Подільську, далі 19 липня демонстрація відбудеться в СК «Житниця» в с. Кам’янка Ізмаїльського району і завершиться великий демотур 21 липня на полях ТОВ «Прогрес 2015» в с. Широке Білгород-Дністровського району.

Всі учасники демопоказів можуть особисто переконатись в вислові «гроші пашуть» та отримати консультації спеціалістів «Лозівських машин» безпосередньо біля техніки.

 

Виконано за допомогою Disqus