Дніпропетровщина збирає пізні зернові та овочі

18 серпня 2015 44 0
Дніпропетровщина збирає пізні зернові та овочі
Кurkul.comДніпропетровщина збирає пізні зернові та овочі

У Дніпропетровській області сім районів розпочали збирати пізні зернові культури та овочі, пише сайт Дніпропетровської облдержадміністрації.

Як зазначається у повідомленні, до збору приступили Постолівський, Верхньодніпровський, Нікопольський, Петропавлівський, Солонянський, Софіївський та Томаківський райони. В області намолотили 6,3 тис. т проса. Це 27% від запланованого об’єму робіт. З 9% посіяних площ зібрали гречку – намолотили 350 т цієї культури.

«Урожайність гречки на рівні 2014 р. – 10,1 ц/га. Урожайність проса зросла — 21,5 ц/га проти минулорічних 17 ц/га. Загалом цього року ми очікуємо зібрати понад 3,5 млн т різних видів зерна. Це дозволить не лише забезпечити потреби області, а й реалізувати зерно за межі регіону», — повідомив директор департаменту агропромислового комплексу, розвитку сільських територій та ринкового середовища Дніпропетровської облдержадміністрації Вадим Удовицький.

Також додається, що аграрії збирають і овочі. Накопали 96,5 тис. т картоплі. Зібрали 51,6 тис. т цибулі, помідорів та огірків. У вересні в області розпочнуть збирати кукурудзу, соняшник та сою. Ці роботи планують завершити в листопаді.

Виконано за допомогою Disqus

+ 9° ... - 2°

Вітер

3.1м/с

Опади

7.9мм

Вологість

99%