Садівникам пропонують страхування ягідників і садів

3 серпня 2017 626 0
Яблука
pixabay.comЯблука

Українським садівникам пропонують участь у програмі страхування багаторічних насаджень (дерев, кущів) кісточкових і зерняткових культур, а також полуниці, малини, смородини, винограду, волоських горіхів, фундука та їх врожаю, пише «АгроТаймз».

Таку програму презентували асоціація «Укрсадпром» спільно з ТОВ «Універсальні страхові брокери і консультанти».

«Страхова сума при страхуванні багаторічних насаджень визначається в межах їх балансової вартості або вартості садивного матеріалу, згідно з даними бухгалтерського обліку», — ідеться в повідомленні.

При страхуванні врожаю багаторічних насаджень страхова сума визначається в межах вартості майбутнього врожаю, яка розраховується на підставі середньої врожайності культури у господарстві за останні п’ять років, помноженої на площу ділянки та вартість одиниці врожаю.

Страховим випадком при страхуванні багаторічних насаджень є втрата 5% насаджень. Випадок визнається страховим за наявності насаджень та їх загибелі, факту несприятливого впливу, причинно-наслідкового зв'язку між фактом настання дії та фактом загибелі рослин. Страховими ризиками, зокрема, є заморозки, обледеніння, пожежі, вимерзання, буря, ураган, злива.

Договір укладається терміном на один рік. Франшиза становить від 5%.

 

Виконано за допомогою Disqus