Укроліяпром прогнозує зростання виробництва олійних культур

40
0
Укроліяпром прогнозує зростання виробництва олійних культур
Latifundist.comУкроліяпром прогнозує зростання виробництва олійних культур

У 2015/16 МР прогнозується виробництво основних видів олійних культур на рівні 17,19 млн т проти 16,17 млн ту 2014/15 МР (зростання на 6,3%). Про це повідомляє прес-служба асоціації «Укроліяпром».

Зростання виробництва передбачається, головним чином за рахунок сої – на 13,7%. Щодо валового збору соняшнику, то зростання передбачається на 4% (до 10,5 млн т).

«При цьому у розрахунках щодо валового збору олійних, зокрема соняшнику, значну питому вагу займають площі, розташовані у Донецькій та Луганській областях – 500 тис. га або майже 10% від прогнозованих площ під соняшник в цілому по Україні», — йдеться у повідомленні.

Потужності з переробки олійних в Україні дозволяють переробляти весь урожай та нарощувати експортний потенціал не тільки соняшникової олії, але й ріпакової та соєвої, які користуються попитом на світовому ринку та практично повністю експортуються з України. Переробка сої та ріпаку всередині країни стримується через їх масовий експорт та відсутність дієвих заходів щодо максимального залучення для переробки на вітчизняних підприємствах.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus
 

Матеріали до теми