Посуха спровокувала нові пожежі на с/г угіддях України

17 серпня 2017 53 0
Пожежа на полі
kurkul.comПожежа на полі

Численні випадки загорання посівів та сільськогосподарської техніки фіксують в управлінні ДСНС України.

Посуха, що панує майже на всій території країни, сприяє численним випадкам виникнення пожеж на полях.

Управління ДСНС по областях інформують про пожежі в регіонах.

Так, поблизу с. Зіньки (Білогірський район Хмельницької області) 15 серпня вогонь знищив 4,8 га озимої пшениці. Пожежники приборкали вогонь, але втрат урожаю запобігти не вдалось.  Рятувальники розглядають підпал як можливу причину займання. 

Горять не тільки поля, але й техніка. Так 12 серпня, у Миколаївській області у господарстві «Нива Весняне» внаслідок пожежі, яка утворилася на полях господарства, ущент згоріла частина автопарку. Господарство зазнало збитків на $250 тис. Cерйозні опіки отримав один з працівників господарства при спробі приборкати пожежу.

Така ж ситуація спостерігається і на Житомирщині. У Малинівському районі вогонь вщент знищив техніку, яка саме обмолочувала посіви зернових. 

По прибуттю на місце події бійці ДСНС встановили, що полум’я від комбайну перекинулось на посіви жита. Спільними зусиллями пожежників та працівників лісгоспу і сільгосппідприємства пожежу вдалося локалізувати, проте вогонь встиг знищити 3,5 га посівів жита та техніку.

Kurkul.com радить сільгоспвиробникам дотримуватись усіх правил протипожежної безпеки, виходити у поля з вогнегасниками, слідкувати за технічним станом зернозбиральної техніки, для  запобігання виникнення осередків займання, що може призвести до втрат урожаю та техніки.

Виконано за допомогою Disqus

+ 6° ... + 2°

Вітер

3.7м/с

Опади

4.7мм

Вологість

69%