Дистриб’юторський центр Цеппелін Україна запрацював на Одещині

17 серпня 2017 197 0
Новий дистриб’юторський центр Цеппелін Україна в Одеській області
Цеппелін УкраїнаНовий дистриб’юторський центр Цеппелін Україна в Одеській області

Компанія «Цеппелін Україна» відкрила регіональне представництво в Одеській області.

На 17-му кілометрі траси Одеса-Київ відкрився сервісний центр з шоурумом, ремонтною майстернею та складом запчастин, повідомляє Latifundist.com.

В новому центрі представлена дорожньо-будівельна техніка Caterpillar та SEM, трактори та комбайни Fendt, а також причіпне обладнання.

Офіційним дистрибютором цих марок с/г техніки в регіоні є «Цеппелін Україна».

«Ми не просто говоримо про підтримку клієнтів в регіоні, але і показуємо, що це означає. Це не просто гарний офіс, як, наприклад у столиці. Тут потрібно бути поряд з клієнтом. Тому ми відкриваємо нову ремонтну майстерню та склад. Я пам’ятаю, як ще кілька років тому ми думали про те, як наша компанія переживає кризу. І сьогодні, коли ми відкриваємо цей центр, для мене це означає, що криза закінчена», — зазначив генеральний директор «Цеппелін Україна» Хайко Крайзель.

Для перших гостей центру була проведена екскурсія. Відвідувачі ознайомилися з демонстраційними зразками техніки, своїми очима побачили ремонтну майстерню і вже заповнений запасними частинами склад.

На думку директора з маркетингу AGCO в Східній Європі Антона Костирко, далеко не у всіх європейських дистриб'юторів AGCO є такі сервісні центри, які «Цеппелін» відкриває в Україні.

«Це і є стратегія успіху, коли компанія не зводить для себе хмарочоси в столиці, а відкриває хороші сервісні центри в регіонах. Ми дуже раді, що «Цеппелін» представлений в Одесі, що компанія інвестує і час, і ресурси для того, щоб сервісний центр, в якому будуть обслуговуватися клієнти і техніка AGCO, був на справді європейському рівні», — підкреслив Антон Костирко.

Серед гостей свята були і аграрії, які вже працюють з технікою Fendt, які в разі потреби зможуть отримувати оперативну інформаційну та технічну підтримку з боку центру «Цеппелін».

«Уже два роки користуємося технікою Fendt. Ми придбали два трактори 7 і 9-ї серій. Трактор сьомої серії відпрацював у нас вже рік, напрацювання майже 2 тис. мотогодин. На машині нічого не міняли, вона проходить тільки сервісне обслуговування. Два тижні тому поставили 936-й трактор. Відгуки позитивні, мінусів не бачимо», — зазначає інженер сільгосппідприємства «СЕРВІГ» Віктор Мазурок.

Обслуговуванням техніки в одеському представництві «Цеппелін Україна» займається сертифікована команда механіків, яка щорічно проходить підвищення кваліфікації на заводах виробників в Європі та Америці. Повноцінна діагностика і капітальний ремонт техніки буде здійснюватися безпосередньо в центрі. Ремонтна бригада працює і з виїздом у господарства — автомобіль техпідтримки в будь-який момент готовий вирушити в райони області.

Виконано за допомогою Disqus