Kurkul search sub header Created using Figma

Урожай кукурудзи на Луганщині буде нижчим, ніж минулого року

108
0
Кукурудза
Kurkul.comКукурудза

У Білокуракінському районі Луганської області цьогорічний урожай кукурудзи обіцяє бути дещо нижчим ніж минулоріч. За попередніми прогнозами, середня урожайність культури сягатиме 2,5-2,7 т/га.

Мінус два центнери з одного гектара. Урожай кукурудзи в цьому році буде гіршим, ніж в минулому, прогнозують Білокуракинські аграрії. Через три тижні планують зібрати 12 тис. т зерна, повідомляє SuperAgronom.com.

Олег Зінченко, агроном управління АПР у Білокуракінському районі розповідає, на щедрий урожай цьогоріч не розраховують, адже через аномальну спеку та відсутність опадів культура не змогла сформуватись належним чином.

«Прогнози стосовно врожаю очікуються на рівні минулого року, або ж навіть нижчі. На урожайність культури вплинула аномальна посуха у липні та серпні, а також відсутність продуктивних опадів. Розраховуємо отримати 2,5-2,7 т/га», — повідомляє агроном.

Нагадаємо, цьогоріч у Білокуракинському районі культурою засіяно майже 5 тис. га. 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus