Посуха перешкоджає розвитку сходів озимого ріпаку

24 серпня 2017 87 0
Квіти ріпаку
Kurkul.comКвіти ріпаку

Незважаючи на збільшення кількості опадів загалом по країні, господарства окремих районів Дніпропетровської області продовжують потерпати від нестачі продуктивної вологи у ґрунті. 

Про це повідомляє SuperAgronom.com.

Роман Печеорський, головний агроном ТОВ «Рассвет» розповідає, вологи на полях господарства катастрофічно не вистачає. Якщо така тенденція спостерігатиметься ще хоча б тиждень, про майбутній урожай озимого ріпаку можна забути.

«У нас в господарстві нормальних опадів не було взагалі. Не пам’ятаю, щоб з весни у нас пройшов хоча б один дощ, який дав ґрунту необхідну кількість вологи. Посівну озимого ріпаку розпочали 8 серпня, сіяли у сухий ґрунт, пилюка стовпом стояла. Наразі під культурою засіяно 100 га площ, хоча планували віддати 240 га. Якщо до 1вересня не буде дощів, на урожаї озимого ріпаку можна ставити хрест», — повідомляє Роман Печеорський.

Олександр Громов, головний агроном ТОВ «Відродження» розповідає, поля перед посівом ретельно підготували, посів проводили після дощу, проте посуха призвела до того, що ріст культури призупинився.

Про щоденні зміни у ході посівної кампанії під урожай 2018 року дізнавайтесь з інтерактивної карти «Посівна онлайн 2017/18».

Виконано за допомогою Disqus