Через 10 років органічне виробництво стане звичним явищем

26 серпня 2017 436 0
Каріна Діаго, представник компанії Naturelle
freshplaza.comКаріна Діаго, представник компанії Naturelle

В органічному секторі спостерігається загальна тенденція до зростання. Так як обсяги виробництва органічних продуктів зростають, і сектор стає все більш професійним, ціни стають прийнятними для пересічного покупця.

За оцінками аналітиків, середня різниця в ціні становить — 20-25%. Нарощення виробництва органічних продуктів дає можливість краще конкурувати з традиційним сектором у майбутньому, повідомляє Freshplaza.com.

«Мені здається, через 10 років органічні продукти зможуть конкурувати з традиційними та стануть нормою в сільськогосподарському секторі. Наразі ж про них ще не всі знають та купують», — розповідає представник компанії Naturelle Каріна Діаго.

Супермаркети піднімають вимоги до продукції, споживачі все більше цікавляться походженням овочів та фруктів, виробники ж, стають все більш професійними, що сприяє збільшенню присутності органічної продукції на торгових полицях.

Усе більше людей дізнається про органічні продукти та визнає їхні переваги. Тож тепер більше зосереджують на них свою увагу торгівельні мережі.

Виконано за допомогою Disqus