На Запоріжчині ціни на хліб будуть стабільними

19 серпня 2015 43 0
На Запоріжчині ціни на хліб будуть стабільними
Уakulinar.netНа Запоріжчині ціни на хліб будуть стабільними

Цінова ситуація на ринку хліба та хлібобулочних виробів у Запорізькій області залишиться стабільною, про повідомив голова Запорізької облдержадміністрації Григорій Самардак, пише прес-служба Запорізької облдержадміністрації.

Як зазначається у повідомленні, виробники наголосили, що аби ціни на хліб в області лишалися стабільними, потрібно придбати запаси зерна другого класу нового врожаю. Нині його ціна становить 3600 грн/т. Проте з часом вона значно зросте, і кредитних коштів, отриманих виробниками на створення необхідного запасу, вже не вистачить.

«Ми маємо перестати бути заручниками ситуації. Аби подолати проблему, в майбутньому ми плануємо створити в Запоріжжі муніципальний банк. Щоб депозитні кошти наших громадян не підтримували розвиток невідомих фірм, а вкладалися у фінансування наших запорізьких програм. У підсумку від цього запоріжці тільки виграють: їхні вклади гарантуватиме влада, область розвиватиметься, з’являться нові робочі місця, а ціни на хліб лишатимуться стабільними», — підкреслив голова Григорій Самардак.

Виконано за допомогою Disqus

- 4° ... - 8°

Вітер

2.1м/с

Опади

0мм

Вологість

91%