Аграрний комітет назвав імовірного кандидата на пост профільного міністра

28 серпня 2017 173 0
Максим Мартинюк, перший заступник міністра аграрної політики та продовольства
kurkul.comМаксим Мартинюк, перший заступник міністра аграрної політики та продовольства

Зараз необхідно прискорити вирішення питання щодо призначення нового керівника Міністерства аграрної політики та продовольства та розглянути на цю посаду кандидатуру першого заступника міністра агрополітики та продовольства Максима Мартинюка, пише Agropolit.com.

Про це заявив заступник голови Комітету Верховної Ради з питань аграрної політики та земельних відносин Олександр Бакуменко.

За його словами, ситуація зі звільненням міністра агрополітики наразі знаходиться у підвішеному стані, але так не має бути.

«Треба ухвалити рішення про відставку міністра, а потім, наступним етапом, — рішення про його призначення», —  cказав Олександр Бакуменко.

Він зазначив, що міністр аграрної політики Тарас Кутовий звернувся в аграрний комітет Верховної Ради з проханням підтримати його рішення піти з поста керівника міністерства. Комітет вирішив задовольнити відставку, однак для розгляду її парламентом необхідне аналогічне рішення комітету ВР з питань правової політики і правосуддя.

На думку Олександра Бакуменка, новим керівником Мінагрополітики і продовольства міг би стати його перший заступник.

«Я вважаю, що Максим Мартинюк працює доволі ефективно. Комітет з ним плідно співпрацює. Якщо прем'єр буде вносити його кандидатуру, то, думаю, комітет, її підтримає», — підсумував Олександр Бакуменко.

 

Виконано за допомогою Disqus