АТОвці та бійці «Донбасу» стали на захист селян від рейдерів на Дніпропетровщині

5 вересня 2017 337 0
Бійці «Донбасу»
FacebookБійці «Донбасу»

Селяни Дніпропетровської області попросили Бізнес-Варту та «Внутрійшній корпус Батальйону «Донбас» захистити свої землі та допомогти в бороні проти рейдерів.

Про це йдеться на сторінці ГО «Самооборона підприємців» у Facebook.

Рейдери намагаються захопити землі господарства у с. Святовасилівка Дніпропетровської області. Маючи досвід у протистоянні рейдерству у с. Бережинка Кіровоградської області бійці «Донбасу» постали зі щитами на захист селян та їх землі.

Нагадаємо, комісія з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації скасувала рішення реєстратора і повернула 35% фермерського господарства «Нива-2010» співвласникам — родині Трибиненків, які були незаконно виключені з переліку засновників.

«Фермерські господарства кількох сіл вже два роки страждають від місцевих бандитів. Усі суди виносили рішення на користь селян, проте, тиск та погрози самовільно забрати землю продовжуються. Наразі громади кількох сіл збираються у Святовасилівці для вирішення цієї ситуації», ― йдеться в повідомленні.

За даними Самооборони підприємців рейдери, так само як і в Кіровоградській області, мають безпосередній зв'язок з охоронною компанією «Борисфен» та сумнозвісним «Народним Фронтом».

Виконано за допомогою Disqus