Аграрії Дніпропетровщини засіють 500 тис. га озимою пшеницею

38
0
Сходи озмих
zerno-ua.comСходи озмих

На Дніпропетровщині вже розпочався процес посіву озимих культур, на які фермери покладають великі надії, повідомляє dniprograd.org.

Про особливості цьогорічного врожаю розповів Анатолій Гайворонський, голова асоціації фермерів Дніпропетровської області.

«Цього року аграрії нашого району, які посіяли соняшник та кукурудзу, зазнали великих збитків. Адже погода цієї весни та літа нас не порадувала. Було дуже мало опадів, особливо в серпні», — говорить Анатолій Гайворонський.

Але, як зазначив Анатолій Гайворонський, аграрії покладають великі надії на озимі культури. В Дніпропетровській області планується посіяти близько 500 тис га озимої пшениці та близько 90 тис га озимого ячменю.

«Аграрії забезпечені всіма необхідними добривами та технікою. Тому сподіваємось, що восени та взимку природа все-таки буде більш прихильною до нас», — підсумував Анатолій Гайворонський.

 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus