Запорізьким овочівникам побудували платформу для підготовки продукції до експорту

12 вересня 2017 76 0
Овочі
pixabay.comОвочі

В області побудували платформу, куди фермери зможуть привозити овочі для передпродажної підготовки. Подібна платформа ― єдина в Запорізькій області. Офіційне відкриття відбудеться 22 вересня.

Про це повідомляє прес-служба Запорізької ОДА.

У  с. Водяне Кам'янсько-Дніпровського району завершується зведення першого в області унікального об’єкта ― Пакувальної свіжої платформи по створенню достатніх для експорту та однорідних за вмістом торгових партій  плодоовочевої продукції із закритого ґрунту.

Пакувальна платформа є першою чергою логістичного центру по агрегації плодоовочевої продукції, яка зараз здатна приймати й обробляти до 80 тонн овочів на добу. Зібрані від малих і середніх виробників тепличні овочі будуть сортувати, упаковувати, палетувати й головне ― швидко охолоджувати до температури 5˚С , щоб зберегти необхідну для вимог ринку (зокрема експорту) якість свіжої плодоовочевої продукції, подовжити термін її реалізації і транспортувати без втрат.

Пакувальна платформа розділена на кілька температурних зон, що дозволяє керувати технологічними та операційними складськими процесами з максимальною економією електроенергії.

Виконано за допомогою Disqus