В Україні відкрили перший кормовий центр для ВРХ

13 вересня 2017 111 0
Відкриття кормового центру
adm-pl.gov.uВідкриття кормового центру

У Шишацькому районі Полтавської області 12 вересня відкрили перший у нашій державі кормовий центр для ВРХ.

Кормовий центр агрофірми «Довженка» здатен забезпечити годуванням до 10 тис. корів на добу.

Про це повідомляє прес-служба Полтавської ОДА.

Єдиний в Україні кормовий центр для великої рогатої худоби здатен забезпечити потребу в якісній відгодівлі до 10 тисяч голів на добу. При цьому, в агрофірмі імені Довженка, на базі якої й звели комплекс, налічується 14 тисяч дійного поголів’я ВРХ.

«Ще в липні минулого року тут, на околиці Шишак, був пустир. Та нині маємо перший в Україні кормовий центр, який забезпечить потреби не тільки поголів’я нашої компанії, але й місцевих фермерських господарств», ― говорить генеральний директор агрофірми Віктор Скочко.

Участь у Європейському дні поля, під час якого й відбулося урочисте відкриття, взяли заступник голови Полтавської ОДА Роман Товстий та очільник агродепартаменту Сергій Фролов. Були й представники холдингу «Астарта», до складу якої входить ТОВ «Агрофірма ім. Довженка».

«Наша компанія інвестує значні суми в розвиток агропромислового виробництва в Україні. Минулоріч на впровадження проектів витратили 40 мільйонів доларів, в планах на найближчі 3 роки вкласти ще 80», ― підкреслює операційний директор агропромхолдингу «Астарта» Желько Ерцег.

Гості заходу оглянули потужності кормового центру, а також молочну ферму агрофірми, де утримують 700 дійних корів, та ферму молодняка на 5 тис. голів. Відкриття такого кормового комплексу, говорять аграрії – значний крок вперед у молочному скотарстві.

«П’ять років тому, в діловій поїздці до Ізраїлю, ми бачили такі кормові центри, що забезпечували місцевим господарствам річні надої до 12 тон на корову. І сьогодні ми відкриваємо подібний комплекс в Україні, що дасть новий поштовх розвитку молочного скотарства», ― говорить президент Асоціації виробників молока України Андрій Дикун.

Виконано за допомогою Disqus