Зенон Сич: Якщо ви хочете вирощувати часник ― ви будете в програші (ОПИТУВАННЯ)

14 вересня 2017 845 0
Зенон Сич, доктор сільськогосподарських наук
Kurkul.comЗенон Сич, доктор сільськогосподарських наук

У суботу та неділю (9-10 вересня)  у Києві відбувся Третій часниковий форум UkrUP «Органік» VS «Класика».  На форумі виступив доктор сільськогосподарських наук Зенон Сич. Він зазначив, що якщо ви хочете вирощувати часник ― ви будете в програші.

Повідомляє Kurkul.com.

«Я хочу вирощувати часник» ― якщо ви так ставите питання, то, я хочу вам сказати, що ви будете в програші. Якщо ви ставите питання: в мене з’явилися гроші і я хочу розвинути часникове господарство. Тоді ви будете в виграші», ― зазначив Зенон Сич.

Щоб зайнятися вирощуванням часнику, потрібно дотриматися кількох умов.

«У вас повинні бути закінчені цикли, у вас повинна бути сівозміна. Ви повинні перейти на такий рівень», ― наголосив експерт.

Він розповів, що має бути у господарстві, щоб не бути в програші.

«Якщо ви будете купувати весь час садивний матеріал, ви в програші. Ви повинні мати свій садивний матеріал. Але звичайно перший раз треба купити. А так, треба зациклюватись, щоб у вас була повітряна цибулина, щоб у вас була однозубка», ― розповів Зенон Сич.

Також він порадив, як реалізовувати продукцію.

«У вас звичайно виникнуть питання з реалізацією продукції. Заради реалізації продукції варто об’єднуватися в кооперативи, в якусь іншу організацію», ― додав експерт.

Нагадаємо, учасники форуму удосконалили базову технологічну карту по вирощуванню часнику, презентували карту по вирощуванню часнику за органік стандартом та мали змогу вивчити досвід колег та поділитися своїми досягненнями.

Слідкуйте за публікаціями на Kurkul.com, в яких ми будемо ділитися секретами вирощування часнику, якими ділились практики на Третьому часниковому форумі UkrUP.

Виконано за допомогою Disqus