Beehive планує побудувати взаємовигідні відносини з пасічниками

18 вересня 2017 257 0
Пасіка
Kurkul.comПасіка

Beehive має на меті побудувати взаємовигідні відносини з пасічниками. Цьому сприятиме фіксована закупівельна ціна, прозорі умови співпраці та виконання зобов’язань щодо вартості партії, строків та порядку виплат.

Про це йдеться в матеріалі «Чи стане Beehive каталізатором розвитку «солодкої» галузі України?» від Kurkul.com.

За словами представників підприємства, послуги заготівельників надаються у 7 закупівельних пунктах в 6 областях України. Компанія планує вийти на український ринок з власною продукцією до 2018 р.

«Ми віримо, що бренд українського меду буде №1 у світі. Та для цього потрібно багато працювати. Треба по іншому підходити до бджільництва, це не має бути хобі, а процес в якому поєднані наука та виробництво. В нас є пілотний проект який ми назвали технопасіка, в якому багато процесів автоматизовано та головне, що на кожному етапі відбувається контроль якості», — поділився думками голова ради директорів Ефективні інвестиції Ігор Ліскі.

Президент спілки пасічників України Володимир Стретович закликав пасічників та переробників меду об’єднуватись для усунення з ринку недобросовісних гравців.

«Мед роблять не тільки бджоли, а й пасічники. Сьогодні наше завдання — об’єднати і направити їх на правильний шлях, щоб не застосовувались антибіотики, щоб пасічники відчували відповідальність за цей мед», — повідомив Володимир Стретович

У власній лабораторії Beehive проводить контроль якості, а остаточний аналіз здійснює лабораторія в Німеччині. Однією з основних вимог країн ЄС є відсутність залишків антибіотиків. Тому, кожна партія меду, що потрапляє від пасічника на підприємство, проходить ряд відповідних лабораторних аналізів.

«При аналізі визначаються фізико-хімічні показники та вміст антибіотиків згідно з вимогами нашого законодавства, та специфікаціями тих країн, для яких постачатиметься мед. Не увесь мед, що до нас потрапляє, відповідає суворим вимогам. Такий продукт ми бракуємо», — розповіла нам працівниця лабораторії, з якою вдалось поспілкуватись під час екскурсії на заводі.

 

Виконано за допомогою Disqus