На Дніпропетровщини зріс ризик захворювання свиней на чуму

21 вересня 2017 74 0
Свині
Kurkul.comСвині

На Дніпропетровщині зріс ризик захворювання домашніх свиней на африканську чуму. Одна з причин ― сезонна міграція диких кабанів.

В управлінні агропромислового розвитку ДніпроОДА застерігають фермерів: щоб вберегти поголів’я, слід дотримуватися санітарних норм та співпрацювати із перевіреними постачальниками. 

Читати по темі: На Полтавщині спалили більше 5 тис. свиней через АЧС

«Щороку після збору врожаю починається сезон міграції диких кабанів. В області вже посили запобіжні заходи проти африканської чуми свиней ― активізували боротьбу із перевезенням тварин без документів та роз’яснювальну роботу серед людей. Проте, щоб домашні тварини не «підхопили» цю хворобу, обачними слід бути і фермерам», ― зазначили в управлінні. 

Аби не допустити виникнення АЧС, господарям необхідно утримувати поголів’я тварин на закритих територіях. Обов’язково слід дотримуватися санітарних норм: встановлювати дизбар’єри, проводити санітарну обробку приміщення та забезпечувати працівників спецодягом. Корми потрібно купувати тільки у перевірених постачальників та проводити їх попередню обробку.

Виконано за допомогою Disqus