До кінця року АМКУ завершить розслідування щодо зловживань групою компаній Ostсhem

28 вересня 2017 123 0
Юрій Терентьєв, голова Антимонопольного комітету України
Kurkul.comЮрій Терентьєв, голова Антимонопольного комітету України

Антимонопольний комітет України (АМКУ) уважно слідкує за коливаннями цін на ринку. Їхню увагу привернула ситуація на ринку добрив. Тому фахівці АМКУ проводять розлідування щодо зловживання монопольним становищем на ринку добрив групою компаній Ostсhem, яке обіцяють завершити до кінця 2017 р.

Про це в ексклюзивному коментарі AgroPolit.com повідомив голова АМКУ Юрій Терентьєв.

«Маючи можливість постійно моніторити ситуацію, ми працюємо на випередження різного роду коливань цін. Щодо розслідувань: є, за групою компаній Ostсhem Дмитра Фірташа щодо зловживання нею монопольним становищем на ринку добрив», ― розповів Юрій Терентьєв.

Паралельно Міжвідомча група з торгівлі проводить розслідування щодо введення антидемпінгових мит.

«Ці два процеси конфліктують між собою, бо українські виробники говорять про те, що їхня діяльність ускладнює демпінговий імпорт з Росії. Тому АМКУ проаналізував ситуацію на українському ринку добрив, сформував результати розслідування і відправив суб’єктам ринку, зараз додатково вивчаємо ситуацію», ― повідомив голова АМКУ.

АМКУ пильно слідкує за цією ситуацією.

«Але за цим ринком ми уважно спостерігаємо, бачимо зміну частки гравців, зростання імпорту з РФ, зупинку українських заводів та інше. До кінця 2017 р. очікуємо завершення розслідування щодо зловживання монопольним становищем на ринку добрив групою компаній Ostсhem», — зазначив Юрій Терентьєв.

Виконано за допомогою Disqus