Розпочніть свій жовтень з АГРОПОРТ Схід Харків 2017

28 вересня 2017 112 0
Афіша заходу АГРОПОРТ Схід Харків 2017
АГРОПОРТАфіша заходу АГРОПОРТ Схід Харків 2017

На території Міжнародного аеропорту «Харків» 5–7 жовтня 2017 р. відбудеться VI Міжнародна агропромислова виставка та форум з підтримки фермерства АГРОПОРТ Схід Харків 2017.

Про це повідомляє прес-служба АГРОПОРТ.

У якості гостей запрошено понад 500 керівників профільних організацій, серед яких: керівництво галузі та областей, представники дипломатичного корпусу, керівники профільних асоціацій, керівники департаментів агропромислового розвитку та торгово-промислових палат України, керівників наукових установ НААН України, керівників профільних департаментів банківських та страхових установ, керівники провідних підприємств аграрної галузі та переробної промисловості.

Східний Агропорт цього року у Харкові відбудеться в рамках Всесвітнього дня продовольства (WFD), який проходить вже понад 10 років в жовтні у всіх країнах-членах ООН.

Також у цьому році на VI Міжнародному форумі АГРОПОРТ Схід Харків 2017 буде залучена експозиція сільгосптехніки, збудовані чотири додаткових зали у виставковому терміналі «С» та пасажирському терміналі «А» для проведення конференцій, дискусій і ділової вечері.

Окрім навчальних воркшопів та семінарів в рамках ділової програми пройдуть:

  • Бізнес-форум «Зовнішні та внутрішні ринки продовольства в Україні» (5 жовтня);
  • Захід для розвитку птахівництва в рамках святкування «Всесвітнього День яйця» (5 жовтня);
  • Форум «Глобальні зміни клімату та організації адаптивних заходів в сільському господарстві Східної України»  (6 жовтня);
  • День Поля з демонстраційними показами с/г техніки (7 жовтня).

У всьому світі 2017 р. оголошений Міжнародним роком туризму в інтересах сталого розвитку, «Агропорт» вже традиційно включено до офіційного календаря ООН. В рамкам програми святкування Міжнародного року на території аеропорту заплановані:

  • кулінарні майстер-класи з використанням локальних продуктів від українських асоціацій шеф-кухарів;
  • окрема експозиція крафтової продукції;
  • відкритий фермерський кінопоказ короткометражних фільмів з фермерськими історіями успіху із різних куточків України.

 

Виконано за допомогою Disqus

Київ

- 6° ... - 9°

Вітер

2.2м/с

Опади

0мм

Вологість

65%