Мінекономрозвитку прогнозує покращення показників с/г виробництва

30 вересня 2017 123 0
Поле
Kurkul.comПоле

У міністерстві відзначили, що за підсумками 2017 р. ситуація покращиться в умовах нарощування темпів проведення збиральної кампанії.

Міністерство економічного розвитку і торгівлі очікує зростання сільськогосподарського виробництва в 2017 р. порівняно з минулим роком, незважаючи на скорочення виробництва у тваринництві і менший врожай.

Про це повідомляє УНІАН.

«Очікується, що за підсумками 2017 р. ситуація у сільськогосподарському виробництві покращиться в умовах нарощування темпів проведення збиральної кампанії за рахунок ярих культур, які зазнали менш негативного впливу складних погодно-кліматичних умов. Крім того, в тваринництві очікується уповільнення скорочення виробництва за рахунок поступового розширення попиту на внутрішньому і зовнішньому ринках збуту, проведення заходів з локалізації та недопущення розповсюдження збудника АЧС», ― йдеться в матеріалі.

У той же час у міністерстві зазначили, що ризиком для темпів зростання сільгоспвиробництва можуть стати ескалація військового конфлікту на сході країни, несприятливі погодні умови під час проведення збиральної кампанії, а також нова хвиля розповсюдження захворювань тварин.

Читати по темі: Виробництво с/г культур перевищило потреби внутрішнього ринку України

Виконано за допомогою Disqus