Аграріям збережуть компенсацію ПДВ — Яценюк

32
0
Аграріям збережуть компенсацію ПДВ  — Яценюк
Оd.sfs.gov.uaАграріям збережуть компенсацію ПДВ — Яценюк

Компенсація податку на додану вартість (ПДВ) в агросекторі буде збережена для тих, хто перейде на загальну систему оподаткування. Про це заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, пише «Діло».

«Кілька місяців тому ми намагалися змінити правила і процедури оподаткування. Я знаю різні позиції з цього приводу, але потрібно буде приймати рішення стосовно введення справедливих чесних умов оподаткування в аграрному секторі для всіх, і відповідно, компенсацію ПДВ для тих, хто перейде на загальну систему оподаткування», — сказав Арсеній Яценюк.

Спеціальний режим оподаткування передбачає право сільгосппідприємства залишати у своєму розпорядженні суму ПДВ, нараховану йому на вартість поставлених товарів і послуг, а не платити її до бюджету. Коаліційна угода передбачає збереження податкових пільг для аграріїв до 2018 р.

Оновлений текст меморандуму про співпрацю України і Міжнародного валютного фонду містить норму про необхідність скасування пільг для аграріїв зі сплати ПДВ із 2016 р.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus