Кооператив на Київщині гарантує ринок збуту для фермерів

6 жовтня 2017 173 0
Антон Дундій, голова кооперативу «Родинний добробут»
Kurkul.comАнтон Дундій, голова кооперативу «Родинний добробут»

Кооператив «Родинний добробут» був створений два роки тому у Фастівському районі на Київщині. Нині вони займаються тваринництвом та рослинництвом.

Всі фермери-члени кооперативу можуть бути впевнені у тому, що їм буде кому продати молоко.

Про це повідомив голова кооперативу «Родинний добробут» Антон Дундій в інтерв’ю Kurkul.com.

Кооператив «Родинний добробут» орієнтується на фермерів з прилеглих регіонів.

«У нас  немає суворого обмеження по географії, але оскільки молоко доведеться возити до нас на переробку, то логічніше працювати з тими, хто ближче. Тобто з Львівської області ми не будемо возити молоко — це дорого», — зазначив Антон Дундій.

Всім членам кооперативу гарантований ринок збуту молока.

«Саме збут молока ми гарантуємо усім, хто вступає до кооперативу. При цьому ми пішли трошки іншим шляхом. Більшість молочних кооперативів, принаймні тих, що я знаю, хочуть якимось чином прив'язати своїх членів, щоб потім дешево у них купувати молоко», — повідомив голова кооперативу.

Кооператив «Родинний добробут» діє іншим чином. Вони прагнуть купувати молоко у членів кооперативу дорожче.

«Тобто, якщо ціна ринкового молока буде 15 грн/л, то це мінімум, за яким ми його купуватимемо у своїх членів. Ні в якому разі не дешевше, бо вони члени кооперативу. Але натомість ми вимагатимемо високу якісь молока. Тобто ми готові платити дорожче, якщо молоко буде якісне й за складом сировини, і за жирністю, і за іншими показниками», — повідомив Антон Дундій.

 

Виконано за допомогою Disqus