Дніпропетровщина посилює профілактику АЧС

65
0
Дніпропетровщина посилює профілактику АЧС
Кurkul.comДніпропетровщина посилює профілактику АЧС

Увезення свиней і м'яса на Дніпропетровщину частково заборонено з Рівненської, Житомирської, Чернігівської, Київської, Сумської та Полтавської областей, через спалах африканської чуми свиней (АЧС), про це повідомив заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олег Кужман, пише сайт Дніпропетровської облдержадміністрації.

Як зазначається у повідомленні, керівництвом області перед правоохоронцями та ветеринарними службами поставлено завдання посилити профілактику африканської чуми.

«Це, в першу чергу, контроль за переміщенням тварин і м'яса, заборона використання харчових відходів для годівлі свиней та стихійної торгівлі», — пише сайт.

Фахівці проводять широкомасштабну роз'яснювальну роботу серед населення та фермерів про небезпеку африканської чуми, йдеться у матеріалі.

«Власники сільськогосподарських компаній в найкоротші терміни мають перейти до «закритого типу» роботи, щоб мінімізувати контакти здорових свиней з можливою небезпекою. У першу чергу, це стосується 41 фермерського підприємства, які все ще не підготувалися до протидії африканській чуми», — сказав посадовець.

Також додав, що поява осередків хвороби може обернутися значними економічними втратами для регіону, а для фермерів — втратою бізнесу.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus