Дніпропетровщина посилює профілактику АЧС

26 серпня 2015 65 0
Дніпропетровщина посилює профілактику АЧС
Кurkul.comДніпропетровщина посилює профілактику АЧС

Увезення свиней і м'яса на Дніпропетровщину частково заборонено з Рівненської, Житомирської, Чернігівської, Київської, Сумської та Полтавської областей, через спалах африканської чуми свиней (АЧС), про це повідомив заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олег Кужман, пише сайт Дніпропетровської облдержадміністрації.

Як зазначається у повідомленні, керівництвом області перед правоохоронцями та ветеринарними службами поставлено завдання посилити профілактику африканської чуми.

«Це, в першу чергу, контроль за переміщенням тварин і м'яса, заборона використання харчових відходів для годівлі свиней та стихійної торгівлі», — пише сайт.

Фахівці проводять широкомасштабну роз'яснювальну роботу серед населення та фермерів про небезпеку африканської чуми, йдеться у матеріалі.

«Власники сільськогосподарських компаній в найкоротші терміни мають перейти до «закритого типу» роботи, щоб мінімізувати контакти здорових свиней з можливою небезпекою. У першу чергу, це стосується 41 фермерського підприємства, які все ще не підготувалися до протидії африканській чуми», — сказав посадовець.

Також додав, що поява осередків хвороби може обернутися значними економічними втратами для регіону, а для фермерів — втратою бізнесу.

Коментувати
Виконано за допомогою Disqus

Київ

+ 18° ... + 12°

Вітер

4,1м/с

Опади

0мм

Вологість

66%