Розпочалася виплата кредиторської заборгованості садівникам

17 жовтня 2017 122 0
Сад
Kurkul.comСад

Садівники, виноградарі, ягідники та хмелярі отримають 299,3 млн. грн. державної підтримки у 2017 р. Члени ГС «Укрсадпром» вже почали отримувати кошти, які заборгувала держава за кредитними зобов`язаннями. 

Про це йдеться в прес-релізі ГС «Укрсадпром».

Кабінет Міністрів України розпорядженням від 4 жовтня 2017 р. №701 збільшив обсяг видатків за бюджетною програмою КПКВК ‎2801350 «Державна підтримка розвитку хмелярства, закладення молодих садів, виноградників, ягідників та догляд за ними» на 224,3 млн. грн.

5 жовтня Міністерство аграрної політики та продовольства України затвердило паспорт бюджетної програми КПКВК ‎2801350 на 2017 р., яким передбачено виділення 75 млн. грн. Зазначені кошти будуть направлені на часткове погашення кредиторської заборгованості, яка зареєстрована в органах Казначейства і станом на 1 січня поточного року складає близько 178 млн. грн.

Гроші вже почали надходити до обласних бюджетів, і ті фермери, які за підтримки Громадської Спілки «Укрсадпром» подавали позови до суду на повернення грошей за кредитами, гарантованих державою, найближчим часом їх отримають. Так, завдяки ініціативі та юристам Громадської Спілки, яку очолює Володимир Печко, десятки господарств, що входять до її складу, отримають обіцяну державну підтримку одними з перших.

 

Виконано за допомогою Disqus