Fendt 1050 Vario вперше придбав аграрій з Харківщини

20 жовтня 2017 287 0
Новенький Fendt 1050 Vario на Харківщині
Agrospace.com.uaНовенький Fendt 1050 Vario на Харківщині

Трактор Fendt 1050 Vario з жовтня працюватиме на харківських полях. У цьому регіоні це перший агрегат німецької компанії із тисячної серії. Про це повідомляє Traktorist.ua.

Трактор працюватиме на ТОВ «Золочівська аграрна компанія». Підприємство обробляє 1500 га землі, на яких вирощує класичні культури — пшеницю, ячмінь, соняшник, кукурудзу та ін.

«Коли виникла потреба у більш потужному, енергооснащеному тракторі, ми придивлялися до різноманітних марок і моделей. Вивчивши різні пропозиції, ми зрозуміли, що по рівню технологічності та унікальності опцій, у трактора Fendt 1000-ої серії немає аналогів. Перші враження від трактора позитивні, буду рекомендувати його знайомим аграріям», — розповів директор ТОВ «Золочівська аграрна компанія» Сергій Голобородько.

Трактор має двигун потужністю 517к.с. За словами менеджера відділу продажів «Агроспейс» Юрія Кравця, Fendt 1050 Vario — це флагман серії і має топову комплектацію ProfiPlus. Вона у свою чергу включає монітор Vario-Terminal, джойстик з круїз-контролем, систему рульового керування VarioActive, яка полегшує розворот у кінці гону, систему VarioGripAssistant, яка підбирає правильний тиск у шинах, масу баласту, швидкість руху, та багато іншого.

Крім того, Юрій Кравець зазначає, що деякі опції на трактор встановили за замовленням клієнта. Зокрема, автоматичну системи підкачки коліс VarioGrip, систему навігації VarioGuide RTK Trimble, шини MICHELIN AxioBib максимального розміру, 4-х точкову пневматичну автоматизацію кабіни.

 

Виконано за допомогою Disqus