Пежо Сітроен Україна презентувала автомобілі для аграріїв

30 жовтня 2017 219 0
Володимир Барбаш на AgroExpo-2017
Kurkul.comВолодимир Барбаш на AgroExpo-2017

Компанія «Пежо Сітроен Україна» представила нові моделі автомобілів для аграріїв на Міжнародній агропромисловій виставці AgroExpo-2017, повідомляє Traktorist.ua.

«Модельний ряд підбирали спеціально для виставки. Презентуємо Citroen Jumper з бортовою платформою, який можуть експлуатувати агродилери  і агровиробники для транспортування запасних частин. Також — Citroen Berlingo, який оснащений стелажними системами. Ці автомобілі переоснащені під сервісні автомобілі для обслуговування аграрної техніки», — розповідає національний менеджер з продажу техніки «Пежо Сітроен Україна» Володимир Барбаш.

В компанії наголосили, що всі автомобілі адаптовані під українські дороги і оснащені підсиленими підвісками, надійними та економічними дизельними двигунами. Комплектація автомобілів відповідає вимогам покупців для комфортної експлуатації. На всі комерційні автомобілі діє офіційна гарантія 2 роки без обмеження пробігу. Також діє програма Peugeot Assistant або Citroen Assistant — це цілодобова сервісна допомога в дорозі.

Ціни на Citroen Berlingo і Peugeot Partner в грузовій версії стартують від 387 тис. грн, на Peugeot Expert і Citroen Jumpy — від 566 тис. грн, а на Citroen Jumper і Peugeot Boxer — від 673 тис. грн.

 

Виконано за допомогою Disqus