ОТП Лізинг відновив фінансування вагонів

31 жовтня 2017 88 0
Зерновоз
Latifundist.comЗерновоз

Компанія «ОТП Лізинг» відновила фінансування вагонів. Перша з 2013 р. угода підписана з компанією «Лемтранс», яка збільшує парк рухомого складу на 172 нових піввагона українського виробництва. Вагони будуть надані за договором фінансового лізингу. Загальна сума угоди — понад 150 млн грн, строком на 5 років. Про це повідомили в прес-службі компанії. 

«Ми дуже раді, що відновили фінансування вагонів, і дуже пишаємося, що саме лідер ринку — компанія «Лемтранс», наш партнер у відновленні цього продукту», — відзначив Андрій Павлушин, генеральний директор компанії «ОТП Лізинг».

Генеральний директор компанії «Лемтранс» Володимир Мезенцев, повідомив, що компанія розглядає можливості залучення рухомого складу на ринку.

«Ми розглядаємо різні можливості залучення рухомого складу на ринку. Нам імпонує, що «ОТП Лізинг» прагне вибудовувати відносини з клієнтами на правах рівноправного партнерства і на взаємовигідних умовах. Залучення такого надійного партнера, як компанія «ОТП Лізинг» істотний внесок у реалізацію стратегії нашої компанії», — зазначив Володимир Мезенцев.

Перший заступник генерального директора компанії «ОТП Лізинг» Яніна Пономарьова повідомила, що співпраця з «Лемтранс» це початок відновлення програми фінансування рухомого складу.

«Угода з компанією «Лемтранс» — це перша ластівка в рамках відновлення програми фінансування рухомого складу. Крім напіввагонів, програма включає фінансування зерновозів, що дуже актуально на сьогоднішній день», — додала Яніна Пономарьова.

 

 

Виконано за допомогою Disqus