РДО УКРАЇНА відкрила один із найбільших сервісних центрів у Вінницькій області

9 листопада 2017 169 0
Дилерський центр «РДО УКРАЇНА» у Вінниці
РДО УкраїнаДилерський центр «РДО УКРАЇНА» у Вінниці

Офіційний дилер John Deere, компанія «РДО УКРАЇНА» в жовтні 2017 р. відкрила сервісний центр по обслуговуванню сільськогосподарської техніки John Deere — урочисте відкриття відбулося у м. Вінниця по вул. Житомирське шосе, 6. Про це повідомляє Traktorist.ua.

«На даний момент на полях вінницьких аграріїв працює більше 600 одиниць самохідної техніки John Deere, і це без врахування посівних агрегатів та ґрунтообробної техніки. Щоб вся техніка працювала без збоїв, потрібно своєчасно та якісно її обслуговувати та ремонтувати. Саме тому ми і побудували сучасний сервісний центр», — повідомив під час відкриття директор «РДО УКРАЇНА» Володимир Ковалінський.

Сервісний центр побудований на площі 1,8 га та включає в себе: демонстраційні майданчики, мийку для техніки, паркувальну зону та двохповерхову будівлю площею 3260 кв.м в якій розміщується приміщення під офіс, склад запасних у якому на даний момент зберігається більше 9000 найменувань запасних частин, та, безпосередньо зона технічного ремонту площею понад 800 кв. м для одночасного обслуговування 10 одиниць техніки.

У будівництво сервісного центру значні кошти інвестувала материнська компанія «РДО УКРАЇНА» — американська компанія RDO Equipment Co.

«Раніше на даному місці було поле, а вже зараз тут побудований сучасний сервісний центр, який не тільки відповідає всім стандартам John Deere, а встановлює нові», — сказав під час свого виступу директор «Джон Дір Україна» Пітер Заксе.

 

Виконано за допомогою Disqus