Нафтовики позбавили Полтавщину води — думка фермерів

532
0
Добування нафти
mms-marketyng.io.uaДобування нафти

Літо 2017 р. на Полтавщині було найспекотнішим за останні 100 років. Щоб врятувати врожай, фермери організовували полив, але зіткнулися з проблемою відсутності води.  Про це повідомив голова Миргородської районної громадської організації «Асоціація фермерів та приватних землевласників «Відродження Полтавщини» Віктор Галич на своїй сторінці у Facebook.

«Ставки і озера повисихали, верхня вода пішла, колодязі і свердловини пусті. Звідки така напасть бо 2016 був щедрий на опади ?», — написав він.

За його словами, на Полтавщині масово почали добувати газ і нафту.

«Особливо масово почали бурити приватні компанії (держкомпанію «Укргазвидобування» штучно доводять до банкрутства). Найбільше бурить відомий «ДТЕК», — зазначає Віктор Галич.

За його словами, порожні свердловини по технології повинні до дна заповнювати бетоном, але ніхто цього не робить. Саме це стало причиною відтоку води з колодязів і свердловин.

«Вже є села, де вода зникла повністю. Люди скидаються і бурять свердловини на 100 - 150 м , хоча це коштує десятки тис.», — зазначає чоловік.

 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus