Світовий банк фінансово підтримає проведення земельної реформи в Україні

82
0
Поле
Kurkul.comПоле

Світовий банк готовий фінансово підтримати проведення в Україні земельної та медичної реформ, зазначили представники керівництва банку. Про це повідомляє УНІАН.

Президент групи Світового банку Джим Йонг Кім, який перебуває з візитом у Києві, зазначив, що є можливість збільшити обсяги інвестицій в приватний і державний сектори, але це залежить від швидкості та якості проведених реформ.

«У державному секторі я вірю в медичну реформу, і я думаю, що ми будемо розширювати проекти там», — сказав Джим Йонг Кім.

У свою чергу, директор Світового банку у справах України, Білорусі та Молдови Сату Кахконен нагадала, що з 2014 р. Світовий банк спрямував понад $5,5 млрд  в проекти в Україні і надав ще $0,5 млрд гарантій на закупівлю газу.

«Ми зараз готуємо кредит на політику розвитку, який підтримає політику уряду і державний бюджет. Ми також сказали уряду, що якщо земельна реформа працюватиме, то ми будемо готувати значні інвестиції в сільськогосподарський сектор», — сказала вона.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus