Збори ініціативної групи з організації референдуму про заборону продажу землі

Збори ініціативної групи з організації референдуму про заборону продажу землі

21 квітня 2017 63 0

У Києві, 19 квітня, відбулися збори громадян України щодо ініціативи проведення Всеукраїнського референдуму про заборону продажу сільськогосподарської землі. У зв’язку із цим понад дві тисячі українців зібралися на віче з питання референдуму, на якому підтримали пропозицію, щоб питання було винесено в такому формулюванні: «Чи підтримуєте ви продовження наявної заборони на продаж земель сільськогосподарського призначення безстроково?».

Також учасники зборів затвердили склад ініціативної групи чисельністю 10 тис. 62 людини. Частина людей, а саме 1 тис. 621 особа, присутня на зборах, а інші передали письмові заяви про згоду на включення до складу ініціативної групи.

На посаду уповноваженого представника ініціативної групи з проведення Всеукраїнського референдуму за народною ініціативою обрано голову Асоціації фермерів і приватних землевласників Івана Томича.

Як відомо, ініціаторами зборів про проведення Всеукраїнського референдуму щодо заборони продажу сільськогосподарської землі, крім партії «Батьківщина», стала Асоціація фермерів і приватних землевласників України. Також до ініціативи приєдналася партія ВО «Свобода».

Виконано за допомогою Disqus