Власноруч виготовлена Геннадієм Сметанко металева квітка

На Полтавщині відбувся фестиваль органічної їжі «ДЕМЕД»

13 вересня 2017 120 0

В Кременчуці відбувся фестиваль органічної їжі «ДЕМЕД», основним спонсором якого стала агропромислова група «Арніка».

«Арніка» на сьогоднішній день є однією із найбільших компаній, що займаються органічною продукцією. Її площа сягає близько 20 тис. га. Продукція продається скрізь у Євросоюзі та низці інших країн світу.

На етнофестивалі працювало 18 локацій, серед яких були представлені лекторії, різноманіття національних кухонь, дитячі майстер-класи та демонстрація викачки меду.

На стенді «Арніки» гостей найбільше приваблював напій, під назвою «Конопляний лимонад» та соєва олія зеленого кольору, в яку відвідувачі могли занурити хлібці та посмакувати.

«Це абсолютно не наркотична конопля — вона технічна, — пояснює засновник агропромислової групи «Арніка» Андрій Пилипченко. — А загалом конопля — це культура, яку наші пращури культивували багато тисяч років тому. Тож, намагаємося популяризувати цю культуру, як у вигляді продуктів споживання, так і у вигляді тканин. Коли до нас звернулись організатори стосовно цього фестивалю, ми побачили, що можна зробити свято добра — корисних, екологічних продуктів. Це повністю співпадає з нашою філософією. Хоча поки що більшість продукції ми експортуємо, бо український ринок, на жаль, ще не дуже готовий до неї через високу вартість. Але ідея здорової корисної їжі — це наша філософія».

Як все відбувалося пропонуємо переглянути вище у фотозвіті :)

Виконано за допомогою Disqus