Приміщення котельні

Відкриття котельні на твердому паливі на Житомирщині

1 січня 2016 51 0

У Житомирі на початку грудня відбулося урочисте відкриття котельні на твердому паливі у загальноосвітній школі №1. У заході взяли участь голова Житомирської міської ради Сергій Сухомлин, заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута, представники Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні (ПРООН), вчителі та учні школи.

Відкриття котельні на альтернативному виді палива (солом’яна пелета) реалізовано у рамках проекту «Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій у муніципальному секторі в Україні» спільно з ПРООН.

«Місто Житомир є в авангарді з впровадження енергоефективних проектів. Дуже символічно, що сьогоднішнє свято проходить саме в школі, оскільки енергоефективність як наука та світогляд має прививатися змалечку. Такі проекти в першу чергу покращують якість перебування та навчання дітей у школах, а це значить, що ми на правильному шляху», — зазначив Ярослав Лагута.

По завершенню урочистостей Сергій Сухомлин та заступник Постійного Представника ПРООН в Україні Ініта Пауловіча символічно запалили котел, а учні випустили у небо жовті та блакитні кульки.

Фото: Житомирська ОДА

Виконано за допомогою Disqus