Новий офіс Case IH відкрито у Житомирі

14 червня 2016 111 0
Відбулось офіційне відкриття нового дилерського центру Case IH у Житомирі
caseih.comВідбулось офіційне відкриття нового дилерського центру Case IH у Житомирі

Відбулось офіційне відкриття нового дилерського центру Case IH компанією Titan Machinery Ukraine 7 червня 2016 р. у Житомирі, повідомляє Тraktorist.ua, посилаючись на прес-службу Case IH.

«Дилерська мережа Case IH в Україні відтепер може похвалитися ще одним центром, створеним за всіма стандартами нашого червоного бренду. Демонстраційний майданчик для вибору та огляду техніки, запасні частини та сервісне обслуговування – всі ці опції аграрії Житомирщини тепер можуть отримати безпосередньо в себе на території», — сказано у повідомленні.

Також додається, що компанія Titan Machinery Ukraine організувала відкриття центру, як завжди, на найвищому рівні. Більше ста гостей відвідали захід та привітали дилера Case IH з новим щаблем розвитку та етапом в історії діяльності в Україні.

«Гості долучилися не лише до урочистої церемонії відкриття з перерізуванням червоної стрічки. Поряд з дилерським центром відразу ж після урочистостей відбулась демонстрація флагманських рішень Case IH на українському ринку», — йдеться у повідомленні.

Зокрема, відвідувачі побачили в роботі Magnum 370 CVX, оновлений Magnum 340, дисковий глибокорозпушувач Ecolo-Tiger 870, пневматичний посівний комплекс SDX 30, самохідний обприскувач Patriot 3330 з системою AIM Command, культиватор True-Tandem 330 Turbo, дискову борону True-Tandem 370. Традиційно свято закінчилось святковим фуршетом та веселим розіграшом призів.

Виконано за допомогою Disqus