На Полтавщині стартував чемпіонат України з мотоболу

У с. Стовбина Долина Новосанжарського району (Полтавська область) 5 вересня на місцевому мототреку стартував чемпіонат України з мотоболу. Першими помірятися силами і розпочати національну першість випала нагода командам мотобольних клубів «Колос» (Нові Санжари) та «Нива» (с. Вишняки Хорольського району).

Перемогою стало вже саме існування чемпіонату. Адже, за словами фанатiв цього виду спорту, на підтримку мотобольної команди необхіднi значнi кошти.

Керiвник господарства «Агротехнологія» Вадим Хопта, який підтримує команду «Колос», і який запросив нас на ці змагання, говорить, що мотобол — унiкальний вид спорту і заслуговує на увагу украïнцiв. Особливо, враховуючи, що в Украïнi лише п’ять мотобольних команд. Зі свого боку, він особисто запевняє, що і надалі пiдтримуватиме команду, проте просить допомоги і у мiсцевих рад, бо самому це зробити важко.

Знаковим є те, що мотобол — спорт з аграрним корінням. Саме завдяки сільгоспвиробникам, які стали тримати при своїх агропідприємствах мотобольні команди він і став розповсюдженим. Але через відсутність підтримки в Україні він почав занепадати, і такі легендарні клуби як «Колос», який відзначився на початку 90-х своєю перемогою над англійцями, припинили своє існування майже на 20 років. Приємно бачити, що команда вiдновила «життєдіяльнісь».

Спостерігати за змаганнями — задоволення, що не можливо передати словами, тому за усі подаровані нам емоції та враження, бажаємо командам енергії, дружності, злагодженої гри, відданих прихильників, нових перемог та звершень.

Выполнено с помощью Disqus
 

Фото

Відео