Індійська напівкровна

93
Індійська напівкровна Джерело: lowadki.ru
Назва породи Індійська напівкровна Indian half-blood
Тип тварини Коні
Напрямок Коні - верхові
Компанії племрепродуктори

Історія

Індійський напівкровний кінь родом, як вже зрозуміло з назви породи, з Індії. Її вивели спеціально для потреб армії. Ця порода сформувалася в результаті численних схрещувань катхіавара, східних порід, австралійського уоллера і англійських чистокровних. Племінна робота по виведенню індійської напівкровної велася на військових кінних заводах в Сагаранпурі і Бабугарсі. Туди на початку 20 століття були завезені уоллери, а до цього використовувалися арабські чистокровні і напівкровні породи. Метою кіннотників було створення верхового військового коня.

Стандарт породи

Висота індійських теплокровних в холці досягає в середньому 150 – 160 см. У них гарна голова правильної форми з добрими очима і гострими вухами, м’язиста і довга шия, косі плечі. Спина у представників цієї породи досить рівна і довга, круп м’язистий. Кінцівки цих коней добре оформлені і сильні. Груди зазвичай глибокі, іноді бувають вузькими. Забарвлення в породі може бути будь-яке.

В цілому екстер’єр індійських напівкровок неоднорідний. Але це завжди дуже красивий кінь, що має тип англійської чистокровної.

Господарська характеристика

Складні кліматичні умови Індії зробили породу витривалою і сильною. Індійські напівкровні невибагливі до кормів, можуть обходитися мізерної їжею. Вони володіють прекрасним здоров’ям. Кінь даної породи відрізняється неймовірною слухняністю. Коні в даний час вирощуються по всій Індії. Їх широко використовують в армії, в поліції. Також конячки часто беруть участь в різних змаганнях в кінному спорті і показують прекрасні результати.