Камполіна

31
Камполіна Джерело: bib.ge
Назва породи Камполіна Campolina
Тип тварини Коні
Напрямок Коні - верхові
Компанії племрепродуктори

Історія

Порода камполіна родом з Бразилії. Назва походить від прізвища першого селекціонера Касіяна Антоніо да Сільва Камполіна. Він був власником ферми в південній частині штату Мінас Джераіс. У 1870 році йому подарували кобилу місцевої породи, яку він звів з андалузьким жеребцем іспанського короля Дона Педро II. Кобила принесла чорного напівкровного андалузького лоша, який і став першим жеребцем виробником породи камполіна. Протягом 25 років Сільва Камполіна схрещував цього жеребця з кобилами зі своєї ферми, отримуючи лошат. Його метою було вивести коней з хорошою статтю, статечністю і зручних для верхової їзди. Справа Камполіна було продовжено іншими конеозаводчиками які використовували прилиття крові коней інших порід. У 1934 році племінна книга була закрита.

Стандарт породи

Зріст коней породи камполіна приблизно дорівнює 160 см для жеребців і 154 см для кобил. Забарвлення допустимо будь-яке.

Господарська характеристика

Коні породи камполіна володіють вродженою схильністю до прекрасного комфортного алюру. Коні, які не здатні пересуватися певними аллюрами автоматично дискваліфікуються.

Камполіна – універсальні конячки. Їх використовують для роботи з худобою, на сільськогосподарських фермах, для тривалих прогулянок верхи.