Керрі бог

29
Керрі бог Джерело: petshoptop.com
Назва породи Керрі бог kerry bog
Тип тварини Коні
Напрямок Коні - верхово-упряжні
Компанії племрепродуктори

Історія

Батьківщиною пони керри бог є Ірландія. Це дуже стара гірська порода. Ці поні в основному використовувалися на маленьких фермах. В ході наполеонівських воєн поголів’я поні керрі бог істотно скоротилося, так як їх безжально використовували для перевезення важких військових вантажів. До XX століття поні цієї породи налічували лише близько 40 особин. У 1900-х роках зусиллями ентузіаста Джона Малвіхілла поні керрі бог були представлені публіці, як все ще існуюча порода, яку варто рятувати. Дослідження показали наявність унікальних генетичних породних характеристик. Були відібрані поні-плідники для відродження породи. Ірландія визнала поні керрі бог національною спадщиною. У 2003 році один з представників породи був завезений в США. В даний час племінна книга і реєстрація цих конячок ведеться тільки в Ірландії і Сполучених Штатах. Поголів’я керрі бог зараз налічує близько 400 поні.

Стандарт породи

Висота поні керрі бог досягає лише близько 102 – 120см. У них середніх розмірів голова на дуже сильній шиї, виразні маленькі очі і великі ніздрі. Щелепа цих поні сильна, добре оформлена з відмінними зубами. Плечі представників цієї породи округлі і м’язисті, груди глибокі, круп добре обмускуленний і міцний. Кінцівки поні сильні, потужні і м’язисті з міцними і дуже міцними копитами, які практично не потребують підков.

Господарська характеристика

Рухи керрі бог активні, добре збалансовані. Ці маленькі коники володіють добрим і впевненим характером, вони терплячі і відважні. Вони добре піддаються тренуванням, досить слухняні. Часто цих поні використовують для дитячої верхової їзди, але можуть витримати і дорослого наїзника. Це відмінні поні для іпотерапії та для супроводу сліпих.