Кінська

Кінська
pets2.meКінська

Назва породи

Кінська (Kinsk)

Тип тварини

Коні

Напрямок

Коні - верхові

Компанії племрепродуктори

Історія

Кінскі – це чеський князівсько-графський рід, початок якого походить ще до XII століття. Крім політики, Кінскі прославилися на всю Європу своїми породистими кіньми. Уже в середні століття вони були відомі як конярі. В їхньому заводі розводили відмінних каретних і верхових коней. Вирощування благородних скакунів Кінскі приділяли чимало сил і коштів. Коні Кінських завжди були гордістю чеського конярства. Вже тоді ці тварини мали свою відмінну рису – Золота масть. У 1723 році імператор Австрії доручив Кінскі постачати своїми кіньми армію і сільське господарство. Під час семирічної війни з Пруссією імператриця Марія -Терезія знову звернулася до Кінскі за конячками для відновлення своєї кавалерії. Ці коні незвичайної масті користувалися величезною популярністю в XV–XVIII століттях. В Європі захоплення «золотими»конячками почалося з Іспанії. Однак формування породи Кінських в її сучасному вигляді відбувалося в основному протягом 19 століття, і пов’язано з ім’ям Октавіана Кинського. Він був помітною фігурою в історії чеського конярства та кінного спорту. Саме граф Октавіан стояв біля витоків Великого пардубіцького стипль-чеза (1874 рік), одного з найскладніших в світі. У 1832 році він заснував існуючий і в даний час кінний завод «Острів», завів для своїх коней племінну книгу. В даний час коней цієї породи розводять в Німеччині, Англії, Голландії, США, Бельгії. Існує і офіційний клуб любителів цієї породи. А в 1995 році в колишній маєток Кінських повернулася і кінна полювання.

Стандарт породи

Коні досить високі, їх зріст сягає 160–170см. У них витончене, елегантне тіло, невелика легка голова з прямим профілем і широкими ніздрями, великі мигдалеподібні очі, довга пряма шия. Головна особливість – золота масть. Зазвичай вони булані, тобто кремові з білою гривою, але бувають і золотисто булані, тобто з чорною гривою, рідко зустрічаються руді.

Господарська характеристика

Кінські коні відмінні спортивні тварини. Вони жваві і рухливі, є хорошими стрибунами. У них прекрасні рухи і поступливий характер. Використовують конячок не тільки в кінному спорті, але в аматорській верховій їзді.

Не пропусти останні новини!

Выполнено с помощью Disqus