Брафорд

Брафорд
agromega.in.uaБрафорд

Назва породи

Брафорд (Braford)

Тип тварини

ВРХ

Напрямок

ВРХ - м’ясні

Компанії племрепродуктори

Історія

Брафорд був створений для забезпечення послідовного та ефективного продукту для виробництва яловичини. Порода була виведена шляхом схрещування герфордського бика з брахманською коровою.Це було вперше зроблено Партіном Худгінсом та Альто Адамсом-молодшим у Флориді, 1947. Вони почали експериментувати з різними типами брахман-герефордських х биків. Врешті-решт, вони селекціонували биків брафорд, які виробляли телят, які задовольняли всі потреби, і використовували цих бичків та їхніх дітей для формування того, що визнано Фондом стада породи брафорда в Сполучених Штатах. В Австралії існує також окрема лінія, австралійська порода брафорда була розроблена в Квінсленді в період між 1946 і 1952 роками. В даний час це порода приблизно з 50 відсотками герефорда та 50 відсотками брахмана. Брафорд був створений у США та Австралії, але він також експортується в такі країни, як: Малайзія, Нова Гвінея, Нова Зеландія, Західний Самоа, Південна Америка, Південна Африка та Китай.

Стандарт породи

Брафорд має червоний окрас, як і герефорд з білою головою та ногами. Він більш складний, ніж герефорд, успадкувавши від від брахмана стрункість. Брафорд в основному використовується для яловичини, але іноді його також використовують для родео.

Господарська характеристика

Корови брафорд чудові матері, в них також ранній період статевого дозрівання, родючості, отелення, оптимальне виробництво молока,продуктивна довговічність. Брафорд також мають високу температуру тіла, а також не страждають від комах, тому що в їхній крові є хімічні речовини, які їх відлякують. Найкраще дана порода почуває себе в теплому кліматі. Брафордські заводчики були обережні, щоб не надто збільшити темпи росту, одночасно уникаючи надто великого розміру тварин, що може зменшити здатність брафордських бугаїв і самок працювати в повсякденних умовах.

Не пропусти останні новини!

Выполнено с помощью Disqus