Македонська гірська

114
Македонська гірська Джерело: konevedia.ru
Назва породи Македонська гірська Macedonian mountain
Тип тварини Коні
Напрямок Коні - верхові
Компанії племрепродуктори

Історія

Македонська гірська порода коней сформувалася в Греції і на півдні колишньої Югославії. Але в даний час в тих місцях її практично немає. Точне походження породи невідомо. Найбільш популярною версією є спорідненість з улюбленим конем Олександра Македонського Буцефалом. Однак ця теорія не має підтверджень. Судячи із зовнішнього вигляду македонського коня, в ньому тече значна частина східної крові. Можливо саме знамениті фессалійський коні античного світу, що славилися своєю красою, сміливістю і витривалістю, були його предками.

Стандарт породи

Висота македонського гірського коня в холці становить близько 130 см. У представників цієї породи красива елегантна голова, досить витончене тулуб, сухі міцні кінцівки.

Господарська характеристика

Македонський гірський кінь відрізняється невибагливістю і витривалістю. Він добре пристосований до гірських умов. Ця порода характеризується доброю вдачею і хорошим характером. Ці конячки славляться своєю силою і впевненими рухами. Використовується македонський кінь в основному в якості верхового поні для аматорських прогулянок.