Південно-німецька

295
Південно-німецька Джерело: www.omedvet.ru
Назва породи Південно-німецька South German
Тип тварини Коні
Напрямок Коні - верхово-упряжні
Компанії племрепродуктори

Історія

Батьківщиною цієї породи є, як зрозуміло з назви, південь Німеччини. Предками і найближчими родичами породи були австрійські норік, яких завезли в Баварію в кінці XIX ст. З метою поліпшення і розвитку місцевої породи селекціонери додали крові голштинів і ольденбургів, клівлендських гнідих, клейдесдалей і бельгійських ваговозів. В результаті вийшов сильний і рухомий кінь.

Сьогодні цю породу коней розводять головним чином в Баварії і Баден-Вюртемберзі.

Стандарт породи

Середня висота в холці південно-німецького коня дорівнює близько 160 см. У цих тварин досить велика голова з добрими очима, коротка сильна шия, потужні плечі, сильна спина з глибокими грудьми, хороші ноги з невеликими пір’ям. Дуже красива грива південно-німецьких коней – льняного кольору. В цілому статура коней пропорційна і красива. Масть в породі в основному гніда, ігренева зі світлими гривою і хвостом, рідше бура.

Господарська характеристика

Південно-німецький важкий кінь рухається і жвавий на кроку і рисі. Він володіє флегматичним темпераментом і хорошим характером.

Коней цієї породи часто можна побачити на парадах і ярмарках, на циркових аренах і в шоу-програмах. В якості робочого коні їх використовують дуже рідко. Останнім часом південно-німецьких коней залучають в кінний спорт, а саме для скачок.