Білий Бускат

93
Білий Бускат Джерело: nashi-kroliki.com
Назва породи Білий Бускат Blanc De Bouscat
Тип тварини Кролі
Напрямок Хутрові - м’ясні
Компанії племрепродуктори ТОВ «Племінне СП ЕЛІТ Кріль»

Історія

Порода виведена у Франції 1906 році, методом схрещування порід фландр, сріблястий шампань і французької ангорської. Кролики полюбилися заводчикам за відмінну продуктивні характеристики і красиву, сяючу білизну хутра. Британська асоціація кролівники визнала породу і затвердила стандарт.

Сьогодні білим бускатам загрожуює зникнення, і колись дуже популярні кролики непросто відшукати за межами Франції.

Стандарт породи

Білий бускат – дуже великий кролик, ближче до гігантів досягає ваги в 6–7 кг. Тип статури напів арочний з рівною широкою спиною і розвиненим округлим крупом. Тулуб довгий, міцний, м’язистий. Голова білого буската велика, з виразним опуклим профілем і повними щоками. Вуха міцні, довгі, заокруглені на кінцях. Очі рожеві або червоні. Шерсть щільна, шовковиста, блискуча, довжиною близько 3 см. Колір чисто-білий, злегка матовий «морозний».

Господарська характеристика

Білі бускати можуть стати чудовими домашніми вихованцями для досвідчених заводчиків, їх успішно утримують в сім’ях з дітьми старшого віку. З огляду на великі розміри і живий характер сильних кроликів, для спілкування з маленькими дітьми цю породу не рекомендують. Проте, вихований з юного віку, великі красиві кролики білого буската виростають слухняні, спокійні і прагнуть до спілкування з людьми.