Міні Баран

Міні Баран
nashi-kroliki.comМіні Баран

Назва породи

Міні Баран (Mini Lop)

Тип тварини

Кролі

Напрямок

Хутрові - декоративні

Компанії племрепродуктори

Історія

Висловухі кролики були відомі в Європі протягом багатьох століть, і першим в цій плеяді з’явився англійський баран. Згодом були розвинені і інші лінії, в тому числі німецький підвид, якого схрестили з невеликою шиншилою. Отриманого кролика назвали кляйн віддер, або маленький висловухий.

У ранні 1970-роки Боб Герсбах з Каліфорнії примітив цю породу на виставці в Ессені, Німеччина. Він придбав три особини, привіз в США і почав схрещувати їх між собою, ввівши також кров стандартної шиншили. Порода привернула інтерес і була показана спочатку як кляйн віддер, а в 1974 році її перейменували в міні барана.

Стандарт породи

Міні баран по американській версії – більший, ніж це прийнято за британським стандартом, згідно з яким висловухі кролики-міні важать до 1,8 кг.

Американський висловухий кролик міні баран важить 2–2,7 кг і більше за все походить зовні на вдвічі зменшеного французького висловухого. Голова форми бульдога – широка, масивна, у самок часто в наявності пристойне підгруддя. Невеликі, товсті вушка вільно звисають з боків голови. Тіло округле, глибоке, з важкою міцної кісткою. Шерстка – чудовий роллбек, м’яка і шовковиста. Як і в багатьох інших випадках, все різноманіття безлічі варіантів забарвлень представлено в двох основних групах – одноколірної і плямистої. Найбільш поширені забарвлення: каштановий агуті, опаловий, шиншиловий, сталевий.

Господарська характеристика

Затишний висловухий кролик міні баран схожий на теплу м’яку іграшку – лагідна мила мордочка, звисаючі вушка, натоптане тільце, довга ніжна шерстка і трохи зайвих складочок то тут, то там. Крім чарівної зовнішності і властивостей ідеального домашнього вихованця, ці баранчики чудово показують себе на виставках і мають масу інших достоїнств, нехай навіть не будучи дійсно мініатюрними.

Не пропусти останні новини!

Выполнено с помощью Disqus