Польський кріль (Гермелін)

Польський кріль (Гермелін)
mnogo-krolikov.ruПольський кріль (Гермелін)

Назва породи

Польський кріль (Гермелін) (Polish rabbit (Germelin))

Тип тварини

Кролі

Напрямок

Хутрові - декоративні

Компанії племрепродуктори

Історія

Польський кріль, або по іншому кролик гермелін на сьогоднішній день найменша порода серед декоративних кроликів. Його максимальна вага може досягати 1,5 кілограм. Ця порода кролів була виведена в XIX ст. в Польщі. Споконвічно кролики даної породи були тільки із червоними очима, але до початку 1920 р. шляхом селекції вдалося вивести кроликів із блакитними очима, декількома роками пізніше з’являються кролики з короткими вухами й укороченою мордочкою. Дивно, що карликова порода була представлена лише в 1998 році на виставці, що проходила у Москві.

Стандарт породи

Польський кріль відрізняється короткими вухами, вкороченою округлою мордочкою, невеликим кремезним тілом і маленькими лапками із прозорими кігтиками

Забарвлення вовни: біле. Колір очей: блакитний, червоний. Вага: 750–1500 гр. (ідеально від 900 до 1100 гр.) Вуха: розташовані близько один біля одного, щільний вовняний покрив, прямостоячі. Тулуб: компактний, шия не виділяється. Хвіст: маленький, припасований до спини. Лабети: короткі, із прозорими кігтиками.

Господарська характеристика

Незважаючи на те, що ця порода кролів дуже дружелюбна й задиркувата, існують розбіжності в характері самців і самок. Самки більш активні, відрізняються крутою вдачею, самці навпаки мають покладливий характер, іноді бувають ледачі.

Здатність до розмноження в кроликів проявляється у віці 6–8 місяців рідше – пізніше. У відмінності від кроликів великих порід, окріл карликового кролика рідко перевищує 5 – 6 штук. Маленькі кроленята народжуються сліпими й лисими. Приблизно через два тижні вони повністю покриваються вовною й починають переходити до дорослої їжі. У віці двох місяців молодняк можна буде відсадити від матері в окрему клітку. Не рекомендується спаровувати кроликів більше двох-трьох раз у рік.

Не пропусти останні новини!

Выполнено с помощью Disqus