Реза

26
Реза Джерело: nashi-kroliki.com
Назва породи Реза Reza
Тип тварини Кролики
Напрямок Хутрові - хутрові
Компанії племрепродуктори ФГ «Раббіт Лайф»

Історія

Нова порода кроликів, виведена в Індонезії, знаходиться на стадії розвитку і ще маловідома. М’яке сяюче хутро і пропорційне тіло – характерні ознаки кроликів реза. Новітня порода кроликів хутряного призначення отримана в Індонезії в пізніх 1990-х роках. Створенням лінії займалися фахівці Науково-дослідного інституту тваринництва в індонезійському місті Богор. Для схрещування вибрали самку сатіна, від якої потомство одержало внутрішнє сяйво і яскравість шерстки, і самця рекса, який передав нову породу м’яке оксамитове хутро. Сьогодні кролики реза зустрічаються тільки в Індонезії і в Малайзії, але перспективна порода має всі шанси здобути широку популярність.

Стандарт породи

Статура комерційного типу з довгастим потужним тулубом на міцний кістках, округлим крупом і широкими грудьми. Тіло щільне, мускулисте, гармонійно розвинене. Середня вага дорослої особини 3,7–4,5 кг. Голова широка з повними щоками, у самок розвивається об’ємне підгруддя. Вуха середньої довжини, розташовані вертикально. Відмітна особливість і приваблива риса породи – м’яке густе плюшеве хутро рекс з неповторним глянцем, який притаманний сатину. Шерстка коротка, розташована перпендикулярно до шкіри, виключно шовковиста і пружна на дотик. Найчастіше зустрічається блакитне забарвлення, темного глибокого тону. Крім того, порода представлена ​​в шоколадному, шиншиловому і димчасто-перловому кольорах.

Господарська характеристика

Кролики реза спокійні, добродушні, але вимагають ласкавого і впевненого поводження. Відчуваючи загрозу собі або своєму потомству, самки можуть постояти за себе і виказати агресію. Самці ж бувають налаштовані вороже в періоди парування. При відсутності стресів і правильному догляді виростають поступливими, прив’язуються до людей і ведуть себе спокійно на виставках, не створюючи жодних проблем заводчикам.