Французька ангора

Французька ангора
nashi-kroliki.comФранцузька ангора

Назва породи

Французька ангора (French angora)

Тип тварини

Кролі

Напрямок

Хутрові - пухові

Компанії племрепродуктори

Історія

Ця порода найближче знаходиться до вихідних ангорських кроликів, завезених в Європу з турецької Анкари в 1723 році. У Франції, першої з усіх європейських країн почали розводити кроликів заради вовни. Перші такі кролики називалися в Америці ангора вулер і в 1944 році розділилися на дві форми – англійську і французьку, які пізніше отримали статус порід і сьогодні є найбільш популярними лініями цього типу.

Стандарт породи

Тип статури комерційний, щільний, вага дорослої особини від 4 до 4,8 кг.

Визнані наступні групи забарвлень: агуті, білий пойнт, затінені, однотонні, тікіровані, плямисті.

Шерсть характерна наявністю великої кількості остьового волосся – прямі, жорсткі і міцні вони захищають м’який підшерсток. Це надає шерсті пружність, що полегшує догляд, і попереджає заплутування і звалювання в грудки.

Господарська характеристика

У французької ангори допустимі пензлика на кінцях вух, але в цілому їх поверхня, а також мордочка і нижня частина ніг повинні бути без довгої шерсті. Ця обережність внесена в стандарт спеціально, щоб зберегти генотип і не дати заводчикам можливості відчайдушно схрещувати між собою різних ангор, представляючи отримані неймовірні виводки тими породами, на які вони найбільше схожі.

Не пропусти останні новини!

Выполнено с помощью Disqus